Kongre Hakkında

Kongre Hakkında
Young Scholars Union çatısı altında Uluslararası bir düzenleme ve bilim kurulunca organize edilen “Uluslararası Multidisipliner Avrasya Kongresi”, ilk olarak 2015 yılında Üsküp’te gerçekleştirilmiştir. Daha sonraki yıllarda düzenlenen (Odessa, Barselona, Roma, Prag ve St.Petersburg) kongrelerde katılımcı sayısı ve sunulan bildiri sayısında önemli derecede artış olmuştur. Kongre 22-24 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye'nin tarih ve turizm kenti Kapadokya'da gerçekleştirilecektir.

IMCOFE Uluslararası hakemli bir kongredir. Bildiriler çift-kör hakemlik değerlendirme sürecine tabi tutulmaktadır. İki hakemin değerlendirme ortalaması alınıp olumlu değerlendirilen bildiriler kongreye kabul edilmektedir.

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre, 22-24 Eylül 2021 tarihlerinde Kapadokya şehrinde gerçekleştirilecektir.

Davet Mektubu
Kongreye gönderilen bildiriler bilim kurulu değerlendirmesinden geçecek, değerlendirme olumlu olduğu taktirde tüm yazarlara davet mektubu gönderilecektir. 09 Ağustos 2021 tarihinde kabul edilen bildiriler web sitesinde duyurulacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptırıp fiilen kongrede bulunan katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Kongreye kayıt yaptırıp, fiilen kongrede bulunan katılımcılara katılım belgesi verilmektedir. Kongrede kayıt işlemlerini tamamlamayan, fillen kongrede olmasına rağmen sunum yapmayan/yapamayan veya fillen katılmayanlara katılım belgesi verilmemekte, sunulmayan bildiriler özet ve tam metin bildiri kitaplarında yayımlanmamaktadır. Sanal sunum ile katılan katılımcılara katılım belgeleri posta yolu ile gönderilmektedir.

Kongre Dili
Bildiriler İngilizce, Rusça ve Türkçe hazırlanabilir, hazırlandığı dilde sunulabilir. Ancak PowerPoint sunumu ingilizce olmak zorundadır. Ayrıca sunum süreleri 15 dakika olacak şekilde ayarlanmalıdır.

Online bildiri özeti toplama sistemi Zkongre