Kongre Hakkında

Kongre Hakkında
Young Scholars Union çatısı altında Uluslararası bir düzenleme ve bilim kurulunca organize edilen “Uluslararası Multidisipliner Avrasya Kongresi”, ilk olarak 2015 yılında Üsküp’te gerçekleştirilmiştir. Daha sonraki yıllarda düzenlenen (Odessa, Barselona, Roma ve Prag) kongrelerde katılımcı sayısı ve sunulan bildiri sayısında önemli derecede artış olmuştur. Kongre 07-09 Temmuz 2020 tarihleri arasında Rusya'nın tarih ve turizm kenti St. Petersburg'da gerçekleştirilecektir.

IMCOFE Uluslararası hakemli bir kongredir. Bildiriler kör hakem değerlendirme sürecine tabi tutulmaktadır. İki hakemin değerlendirme ortalaması alınıp olumlu değerlendirilen bildiriler kongreye kabul edilmektedir.

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre, 07-09 Temmuz 2020 tarihlerinde St. Petersburg şehrinde gerçekleştirilecektir.
Kongre St.Petersburg Politeknik Devlet Üniversitesi'nde gerçekleştirilecektir. Kongre ortakları isim sırasına göre Roma Sapieanza Üniversitesi ve Young Scholars Union'dır. 

Davet Mektubu
Kongreye gönderilen bildiriler bilim kurulu değerlendirmesinden geçecek, değerlendirme olumlu olduğu taktirde tüm yazarlara davet mektubu gönderilecektir. 07 Mayıs 2020 tarihinde kabul edilen bildiriler web sitesinde duyurulacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptırıp fiilen kongrede bulunan katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Kongreye kayıt yaptırıp fiilen kongrede bulunan katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Kongrede kayıt işlemlerini tamamlamayan tamamlayıp fillen kongrede olmasına rağmen sunum, yapmayan/yapamayan veya fillen katılmayanlar katılım belgesi düzenlenemez bildirileri herhangi bir materyalde yer alamaz. Sanal sunum ile katılan katılımcılara katılım belgeleri posta yolu ile gönderilecektir.

Kongre Dili
Bildiriler İngilizce, Rusça ve Türkçe hazırlanabilir, hazırlandığı dilde sunulabilir. Ancak PowerPoint sunumu ingilizce olmak zorundadır. Ayrıca sunum süreleri 15 dakika olacak şekilde ayarlanmalıdır. 

Kongre Ana Teması
Kongre'nin Ana Teması Ekoloji olarak belirlenmiştir.

Online bildiri özeti toplama sistemi Zkongre