Genel Bilgiler

Kongre Hakkında
Genç Akademisyenler Birliği çatısı altında Uluslararası bir düzenleme ve bilim kurulunca organize edilen “Uluslararası Multidisipliner Avrasya Kongresi”, ilk olarak 2015 yılında Üsküp’te gerçekleştirilmiştir. Daha sonraki yıllarda düzenlenen (Odessa, Barselona ve Roma) her kongremizde katılımcı sayısı ve sunulan bildiri sayısında önemli derecede artış olmuştur.. 2018 yılında Sosyal ve Eğitim Bilimleri alanlarında yapılacak olan kongre Roma La Sapienza Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecektir.

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre, 4-6 Eylül 2018 tarihlerinde İtalya'nın Roma şehrinde gerçekleştirilecektir. Kongreye Roma La Sapienza Üniversitesi, CoRiS departmanı ev sahipliği yapacaktır. Sapienza Üniversitesi Roma'nın en eski üniversitesi ve Avrupa'nın en büyük üniversitelerinden biridir.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları, organizasyon sekreteryası aracılığı ile tüm katılımcılara gönderilecektir. 

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran ve fiilen kongrede bulunan katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Sanal sunum ile katılan katılımcılara katılım belgeleri posta yolu ile gönderilecektir.

Kongre Dili
Bildiriler İngilizce, İtalyanca ve Türkçe hazırlanabilir, hazırlandığı dilde sunulabilir.

Online bildiri özeti toplama sistemi Zkongre